100-річчя заснування Національної академії наук України

У 2018 році науковий світ України  святкує 100-річчя заснування Національної академії наук України.

Цій знаменній події, згідно Указу Президента України «Про відзначення 100-річчя Національної академії наук України» (від 18.05.2017 № 136), в технікумі приурочено низку заходів. «…Такі заходи покликані підкреслити важливість проведення наукової діяльності для держави та суспільства, подальшого розвитку вітчизняної економіки на інноваційній основі, а також дозволять засвідчити повагу до самовідданої праці багатьох поколінь українських вчених», – йдеться на сайті глави держави.

25 вересня було проведено круглий стіл «100-річчя НАН України: минуле та сучасність», де методист Лебедєва Н.Ю. та викладач-методист Колеснікова В.В. цікаво та змістовно у формі презентації ознайомили викладачів з основними віхами становлення Національної академії наук України,  основними завданнями та реалізованими заходами у різних напрямах науки, розвитку нових сучасних напрямів науки. Окремо було приділено увагу поглибленню інтеграції науки та освіти.

   1. Історія НАН України  презентація
 
   2. НАН України
 

    Однією з найважливіших сфер людської діяльності є наука. Вона належить до найбільш сильних факторів, що формують переконання і ставлення до світу та людини. Наука має потужний потенціал для їх якісного перетворення, і тому від її прогресу залежить подальший розвиток людства. Це культурна домінанта нашого часу.

  16 жовтня викладач-методист Новікова А.М. в рамках відзначення 100-річчя Національної академії наук України провела заняття Школи викладача-початківця за темою: «Тенденції розвитку педагогічної науки». Педагогіка, предметом якої є виховання й розвиток особистості, посідає в системі наук особливе місце. Дослідження такого складного явища, як педагогічна наука, її змісту, структури, рушійних сил та головних чинників розвитку, її результатів є завжди актуальним завданням.

 Сьогодні в українській педагогіці відбуваються перегляд усталених уявлень, трансформація методологічних засад, пошук нових концепцій. Такі періоди   розвитку викликають особливий інтерес, саме про це і йшла мова на занятті.

Електронні ресурси Класному керівнику                                                                                        
СЄЄРОДОНЕЦЬКИЙ ХІМІКО-МЕХАНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ
ho - безкоштовний хостинг!