НОВИНИ                      Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
  • new3
  • new4
  • new5
  • new6
  • new7
  • new2
/
Головна
 
    Служба охорони праці

З початку навчального року розпочала роботу зі студентами Служба охорони праці технікуму. Були проведені вступні інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. Особливу увагу виділили питанням «Правил внутрішнього розпорядку для студентів», проведені роз’яснювальні бесіди, надані наочні посібники кожній групі.

   День партизанської слави

  Народ живе, доки живе пам’ять про минуле, доки пам’ятають і уславлюють загиблих у боротьбі за свободу і незалежність України.

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам, колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю 

називаємо народними месниками.

Студенти груп АКТ-16 та ІПЗ-18 під керівництвом класних керівників Мірошниченко А.А. та Огданської О.С. провели відкритий виховний захід до Дня партизанської слави, працівники бібліотеки представили фотовиставку: «Україна - земля героїчного народу». За допомогою інтерактивних засобів навчання (використання кадрів фільмів, науково-популярної літератури, спілкування зі свідками подій Великої Вітчизняної війни, читання віршів, вивчення та виконання пісень, плакатів) викладачі та бібліотекарі технікуму 20 вересня намагалися  розширити знання студентів про партизанський рух в Україні та рідному місті, героїв партизанського руху, відкарбувати в їхній пам'яті імена найвідоміших діячів партизанського руху,

Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять.

   З днем програміста!
 Ми щогодини стикаємося з плодами праці програміста. Дивимося ми телевізор, чи слухаємо радіо, чи розмовляємо по телефону - ми користуємося тим, що створив програміст. Мабуть, жодна професія не охоплює так широко сфери нашого життя.
 І хоча поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні. Значення професії програміста у повсякденному житті важко недооцінити. Цей рід діяльності стає все більш масовим і, в той же час, символізує авангард сучасного суспільства.
  В читальній залі бібліотеки була представлена виставка-вітання програмістам та майбутнім програмістам. З нагоди професійного свята, повелителю мишок, клавіатур і планшетів! Нехай у твоїй віртуальній державі ніколи не буде незадоволених, бунтів і повстань, нехай програми та комп'ютерне "залізо" завжди слухаються тебе, і тоді ми, твої реальні користувачі, теж визнаємо тебе своїм королем!
   ДЕНЬ ЗНАНЬ в СХМТ
 ДЕНЬ ЗНАНЬ в СХМТ

 Днем Знань розпочався новий навчальний рік в СХМТ СНУ ім. В. Даля. На урочистому святі всіх присутніх щиро привітав директор технікуму, кандидат педагогічних наук, Голова ради директорів ВНЗ I-II рівня акредитації Жученко Євген Володимирович. Українські пісні та дивовижні танці подарували студентам –першокурсникам  студпрофком та студентський парламент СХМТ.

З новим 2018-2019 навчальним роком!
 

   1 вересня — не просто початок осені. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – до техникуму.
   Усім, хто в цей День прийде до нашого закладу здобувати знання, бажаю  досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та адміністраціею, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим першокурсникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
   Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним,  несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину!
 Зі святом, дорогі друзі! Хай Вам щастить!

      З повагою,  директор технікуму  
         кандидат педагогічних наук
                 (доктор філософії)          
      ЖУЧЕНКО Євген Володимирович       
 

  Архів новин :   
січень-червень  2018

січень-червень  2017 вересень-грудень 2017   
січень-червень  2016 вересень-грудень 2016 
серпень-грудень 2015 січень-травень 2014 вересень-грудень 2013
лютий-червень 2015 грудень - березень 2013 липень- грудень 2012
 травень - червень 2013 50 років СХМТ листопад-грудень 2011
січень - червень 2012 серпень-жовтень 2011
                                                                
СЄЄРОДОНЕЦЬКИЙ ХІМІКО-МЕХАНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ
 
   
ho - безкоштовний хостинг!