2020
    «Майстер педагогіки»
    У нас чудові новини! Наша колега, викладачка Матійціва Ольга Юріївна, отримала неочікуваний і такий святковий подарунок, що не поділитися ним просто неможливо!
     За активну участь у Всеукраїнській онлайн-конференціі «Сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах освіти»,  яка  проводилась 3 грудня, вона отримала шопер «Майстер педагогіки».
     Приємне здивування, посмішки на обличчях та піднесений настрій – такими були наші враження. Як бачимо, все що нам потрібно, це бути активними учасниками освітянської спільноти і розділяти мрії і бажання зробити цей світ трішечки краще! Бажаємо подальших успіхів на педагогічній ниві нашій молодій, та вже такій активній та небайдужій викладачці!
    Дистанційний онлайн-іспит
   Зимову сесію студенти ВСП «Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу» техніко-економічного відділення вже здають в дистанційному форматі. Дистанційна форма навчання виявила здібності студентів до самостійного опрацювання великого об’єму складної економіко-правової інформації, а можливість безпосереднього спілкування з викладачами в онлайн форматі у зручний час сприяла ефективному засвоєнню матеріалу. Взагалі для будь-якої форми навчання комунікація є невід’ємним складником педагогічного процесу.  Основна мета комунікації полягає в залученні та мотивації студентів до навчання.
    04 грудня  був проведений дистанційний онлайн-іспит з предмету «Економічний аналіз» у гр. ОП-ФБС-18 викладачка Резник О.В. на Zoom-платформі.
    Та 08 грудня  онлайн-іспит з предмету «Податкова система», який  успішно склали студентки гр.ОП-ФБС-18 в онлайн-форматі  з використанням  Skype-платформи з викладачем Колесніковою В.В.  Іспит складався з визначення рівня знань основ податкового законодавства України та онлайн захисту рефератів на актуальну податкову тематику.
    Тому завдяки таким формам онлайн-спілкування між викладачем й студентами отримувався якісний зворотний зв’язок, а це додатковий стимул та мотивація.
    Всеукраїнська онлайн-конференція «Сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах освіти»
   На сьогодні ключовими в суспільстві та системі освіти є процес становлення нового змісту освіти на основі формування компетентностей, ціннісних ставлень і суджень молоді, необхідних для успішної самореалізації як «особистість цілісна, всебічно розвинена й здатна до критичного мислення, новатор, здатний змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя». Виховний процес має стати невід’ємною складовою всього освітнього процесу, проходячи наскрізно як через навчальні предмети, так і систему позааудиторної роботи.
   Виховання по-старому не зможе вписатися в оновлений освітній простір для молоді нового покоління. У контексті нових викликів, які постали перед країною, педагогічним працівникам необхідно переглянути практику виховної роботи, потрібно бути готовими до непростих запитань з боку здобувачів освіти.
    3 грудня відбулася Всеукраїнська онлайн-конференція «Сучасні підходи до організації виховної роботи в закладах освіти». Викладачі коледжу взяли активну участь у роботі та обговоренні тем конференції.
   Мета конференції: підвищити теоретичний, практичний та науково-методичний рівні підготовки педагогічних працівників із питань психології та педагогіки; розкрити принципові підходи до виховання й соціалізації; озброїти класних керівників сучасними виховними технологіями та знаннями сучасних форм і методів роботи; сприяти роботі у набутті молоддю патріотичного досвіду на основі готовності до участі в процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства.

   Міжнародний день  студента


17 листопада викладачі ВСП «Сєвєродонецький політехнічний фаховий  коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» 
привітали студентську родину з Міжнародним днем студента.
Побажали студентам творчого натхнення, наполегливості та успіхів в усіх починаннях!
Щастя, злагоди й любові, дорогі студенти!
відеопоздоровлення

   Анікєєв Микита отримав грант Міжнародної організації з міграції
 Студент 4-го курсу гр. АКТ-17 ВСП «Сєвєродонецького політехнічного фахового коледжу СНУ ім. В. Даля» Анікєєв Микита отримав грант Міжнародної організації з міграції (МОМ) Агенства ООН  за фінансування від Уряду Японії  на 950 доларів США в рамках проєкту «Гуманітарна та соціально-економічна підтримка ВПО та постраждалого населення на сході України».

  Ці кошти призначені на оплату навчання в «АКАДЕМІЇ НАВЧАННЯ ІТ» курсів з двох дисциплін «Мова програмування PYTHON» та «Продвинутий курс PYTHON” .
  Приємно, що Уряд Японії оцінив ініціативу нашого студенту та висловив свою підтримку, виділивши грант на навчання.  Адже вже сьогодні є очевидним сформований запит від суспільства щодо необхідності проведення кардинальних змін в забезпеченні рівних прав та можливостей отримання сучасних освітних послуг громадянами, які проживають в усіх населених пунтах на всій території України, а не лише жителів великих міст.
Навчання - це не тільки новий досвід і знання, і тим більше приємно, коли все це ви отримуєте безкоштовно. Правда, для цього необхідно ще докласти зусиль.

  Грант - це фінансова допомога, яку надає держава, навчальний заклад або спонсор. Вона не вимагає повернення грошей і виділяється для навчання, реалізації проекту або проведення дослідження.
Студентам закладів вищої освіти пропонується 3 гранти по 15 000 грн.

Учасник може вибрати одну з тематик для написання конкурсної роботи:

    1 грант . Бізнес ідеї та стартапи: що я можу реалізувати вже сьогодні - https://reono.ua/grant

 2 грант. Кешбек сервіси як наступний етап розвитку електронної комерції в Україні та світі- https://smarty.sale/ua/uk/grant

  3 грант. Важливість малого та середнього бізнесу для економічного зростання малих та середніх міст України- https://okacredit.ua/grant/

    Кінцевий термін подачі робіт – 17 травня 2021 р
 З результатами попередніх конкурсів можна ознайомитися за посиланням https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

    Міжнародний день толерантності
                                  Міжнародний день толерантності
   Його запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило «Декларацію принципів терпимості».
  Терпимість, означає повагу, прийняття та правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів вияву людської індивідуальності. Їй сприяють знання, відкритість, спілкування та свобода думки, совісті та переконань.Терпимість – це гармонія у різноманітті. Це не тільки моральний обов’язок, але й політична та правова потреба.
   Бібліотекарі коледжу впевнені, що толерантності потрібно вчитися і можна навчитися. Оскільки толерантність – це здатність людини, спільноти, держави чути і поважати думку інших, невороже зустрічати відмінне від своєї думки. 
    Навчання починається з дітей, яких варто вчити бути просто «такими як усі», а, поважаючи інших, висловлювати свою точку зору та відстоювати власну позицію. Студентам пропонується віртуальна виставка книжок - «Наука почути один одного»
    «Тепер, коли ми навчилися літати в повітрі, як птахи,
плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного:
навчитися жити на землі, як люди».
                                                                              (Б. Шоу)

  Саме цьому мистецтву – жити з людьми і серед людей присвячений День толерантності, який відзначають у всьому світі.
Презентація
     День української писемності та мови
9 листопада - День української писемності та мови. Щорічно студенти нашого коледжу беруть активну участь у заходах, присвячених цьому святу. Дякуємо всім, хто долучився! Плекаймо разом рідну мову!
    День української писемності та мови
    Щасливі ми, що народились і живемо на такій чудовій, мальовничій, багатій землі –  у нашій славній Україні. Тут жили наші прадіди, діди, тут живуть наші батьки – тут коріння роду українського, що сягає сивої давнини. І де б ми не були, скрізь відчуваємо поклик рідної землі, хвилюємося до сліз, зачувши рідне слово.
    Ми є носіями української мови, всього того багатства, яке дісталося нам із минулих поколінь. Наше завдання – берегти цей неоціненний дар, примножувати його, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати, щиро любити…
    До  дня писемності та мови бібліотері коледжу підготували віртуальну виставку «Слова, що нас збагачують»

   Чергове заняття з опанування Google-інструментів при дистанційному навчанні
    26 жовтня  відбулося чергове заняття з опанування Google-інструментів при дистанційному навчанні. Викладачі ознайомились з варіантами оцінювання різного типу завдань у середовищі Google Classroom, відмінностями роботи у web-версії та мобільному додатку.
   
    Козацькі розваги
    15 жовтня у СХМТ СНУ ім. В. Даля керівник фізичного виховання Шевцова Т. М. та викладачи з фізичного виховання Лєскін В. М. та Гавриленко В. А. провели виховний захід «Козацькі розваги» присвячений  «Дню  Захисника України» та до Дня козацтва» У заході приймали участь збірна команда техніко – економічного відділення та збірна команда відділення комп’ютерної техніки. За результатами конкурсів перше місце посіла збірна команда техніко – економічного відділення!!!!
Вітаємо команду з перемогою та бажаємо успіхів!!!!!
  Тиждень суспільних дисциплін
З 9 по 15 жовтня в технікумі проходив
 тиждень суспільних дисциплін.

докладніше тут
  Заняття з іноземної мови
  300 років  Конституції Пилипа Орлика    9 жовтня  відбулося заняття з іноземної мови з викладачем Шокало Г.О. в групі АТ-20(пр.) на тему "Motion"("Рух").
   Студенти зацікавлено вивчали іншомовну лексику за поданою тематикою та мали змогу відтворити викладений на практиці, роздивляючись плакати з частинами ходової автомобіля.
    Конституція Пилипа Орлика
  Понад 300 років тому, була укладена Конституція Пилипа Орлика, одна з перших європейських конституцій нового часу, і написав ії саме українець.

    Це було одне із багатьох зерен, з якого виросла наша державність. 12 жовтня у чітальній залі відбулася просвітницька година "Пилип Орлик: шляхом пера і булави".
  Занятті з іноземної мови 
   "To be or not to be?"  розмірковували студенти групи ІПЗ-АКТ-19 з викладачем Шокало Г.О. на занятті з іноземної мови.  

   Протягом даної пари був повторений не тільки граматичний матеріал, а ще й активна лексика тематики "Holidays and My week-ends". Студенти с задоволенням створювали діалоги, насолоджувалися чудовою погодою та ніжним осіннім сонечком.
   Звіт Голови первинної профспілкової організації  СХМТ СНУ ім. В. Даля
Звіт Голови первинної профспілкової організації
 СХМТ СНУ ім. В. Даля
 З днем працівника освіти!
 Відеопривітання із святом


 

ВСП «Сєвєродонецький політехнічний фаховий коледж СНУ ім.В.Даля»

ho - безкоштовний хостинг!