НОВИНИ                      Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля
  • new3
  • new4
  • new5
  • new6
  • new7
  • new2
/
Головна
 
  З Новим Роком!
 
Напередодні свята Нового року студентський профком СХМТ вже традиційно дарував новорічну казку співробітникам технікуму.
З Новим 2019 Роком шановні колеги,батьки та студенти!
   
 Конкурс патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті»
  21 грудня в Сєвєродонецькій галереї мистецтв відбувся конкурс патріотичної бардівської пісні «Оберіг пам’яті», що проводиться з метою популяризації української мови та патріотичної пісні і розвитку аматорського мистецтва на Луганщині. Цього року обласний конкурс патріотичної бардівської пісні      «Оберіг пам’яті» зібрав учасників, віком від 16 до 45 років, майже з усіх куточків нашої області. Були конкурсанти з селища Підгорівка Старобільского району, міста Сєвєродонецьк, селища міського типу Станиця Луганська, міста Рубіжного, селища міського типу Білокуракине. Усі пісні виконувались наживо, виступи учасників конкурсу оцінювало поважне журі.
   В результаті в номінації «бардівська пісня» диплом ІІІ ступеню дістався студентці нашого технікуму – Тетяні Старченко гр. ПР-15. Усі учасники та переможці конкурсу отримали дипломи та пам’ятні подарунки.
   Вітаємо з перемогою та бажаємо творчої наснаги!
   Всеукраїнська науково-практична конференція «Майбутній науковець-2018»
  14 грудня 2018 року  на базі СНУ ім. Володимира Даля відбулася  Всеукраїнська науково-практична конференція «Майбутній науковець-2018», в роботі секції економічних наук якої прийняли участь представники СХМТ. Щорічна участь в роботі конференції стала для студентів СХМТ доброю традицією, цього разу наш технікум  достойно представляли студенти ІІІ курсу ТЕВ  СХМТ (група ОП-ФБС-16) Голованов С.О. з доповіддю на  тему «Участь бізнесу у соціальних проектах» та Маркєлов А.М. з доповіддю на тему «Туризм на Луганщині:  проблеми,реалії та перспективи» (наукові керівники – викладач-методист в/к Колеснікова В.В. та викладач в/к Кукушкіна Л.М.).
  Стає доброю традицією достойна участь майбутніх працівників обліково-фінансової сфери народного господарства, студентів нашого технікуму у таких необхідних для розвитку вітчизняної науки заходах.
    Маркєлов А.М. та Голованов С.О. у своїх відмінно підготовлених виступах надали на розгляд аудиторії дослід-ження актуальних питань сучасного економічного життя України, викликавши у зацікавлених слухачів різних наукових напрямів жваве зацікавлення.
 Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» та Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» - 2018

 

Студенти технікуму - найактивніші учасники серед учнів закладів освіти м. Сєвєродонецька в Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру» та Всеукраїнському фізичному конкурсі «Левеня» - 2018. Серед студентів нашого технікуму – 72 учасники конкурсу «Кенгуру» та 58 учасників конкурсу «Левеня» - 2018, а загалом прийняло участь понад 130 учасників.

Конкурси стали бажаними гостями в нашому технікумі. Мета конкурсів - залучення учнів та студентів у цікавий і пізнавальний світ математики та фізики. Ці ігри цікаві як призерам Всеукраїнських олімпіад, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цих чудових наук – математики та фізики. Особливість конкурсів полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожен знає, що це насамперед – особиста перемога.

Відмінний результат отримали:

Сидоренко Д. ЕТМ-17

Бабкіна М. ІПЗ-17

Демченко Т. ІПЗ-17

Жаров Л. ІПЗ-17

Безбородов Д. ЕК-17

Вітаємо переможців, бажаємо наступних успіхів і перемог!

 

  Засідання методичного об’єднання методистів

На базі Комунального закладу «Кремінський медичний коледж» 22 листопада 2018 р. відбулося засідання методичного об’єднання методистів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Луганської області за темою «Пошук інноваційних форм і методів організації методичної роботи в умовах реформування освіти».

Мета засідання: обмін досвідом з організації методичної роботи в вищих навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації Луганської області; знайомство з науковими інноваціями в організації методичної роботи викладачів коледжів; пошук найефективніших форм і методів організації методичної роботи в ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

В роботі засідання взяли участь:

- Дворнік Ірина Леонідівна, методист Обласної Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації з доповіддю на тему «Організація ОМО методистів коледжів, призначення голови ОМО»;
- Лейбич Наталія Іванівна, голова ОМО методистів коледжів з доповіддю на тему «Організація роботи ОМО методистів коледжів на 2018 – 2019 навчальний рік: методична мета, цілі і завдання роботи ОМО»;
- Сергієнко Лариса Василівна, методист відокремленого підрозділу «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» з доповіддю на тему «Традиційні форми і методи організації методичної роботи в коледжах: їх переваги і недоліки»;
- Карпенко Олена Павлівна, методист Комунального закладу «Кремінський медичний коледж» з доповіддю на тему «Досвід організації методичної роботи викладачів Комунального закладу «Кремінський медичний коледж»»;
- викладачі Комунального закладу «Кремінський медичний коледж» з презентацією досвіду методу проектів в методичній роботі.
   Закінчилось засідання «круглим столом», під час якого відбувся пошук найефективніших форм і методів організації методичної роботи ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.
 Україна пам’ятає
Україна пам’ятає…
   22 листопада відбувся виховний захід на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, в якому прийняли участь групи ОП-ФБС-17, ОП-ФБС-18, ЕТМ-АКТ-ХТ-18 під керівництвом викладачів Вартанової О.В. та Стрижкової Л.В.
   Пам’ять про Голодомор увірвалася в простір українського національного самовідчуття тільки в роки перебудови. Зараз важко собі це уявити, але режиму вдавалося роками приховувати від власних громадян – навіть від тих, хто втратив близьких у роки Голодомору, навіть від тих, хто сам пережив голод – розуміння запрограмованості масового вбивства. Завіса над сценою сталінських злочинів піднімалася повільно і неохоче.
    Злочини проти людяності не мають терміну давності.
    Під час Голодомору було бажання  відібрати не тільки хліб – а прагнули вкрасти душу і волю. І, незважаючи на мільйони жертв, це якраз те, що не вдалося.
Ніколи не забудемо страшний злочин організаторів Голодомору.
   Україна пам’ятає…
 Захід до  Дня Гідності та Свободи
21 листопада студенти технікуму прийняли участь
у культурно-мистецькому заході
"Я славлю свою ріду Україну" до
Дня Гідності та Свободи

  Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.

 Віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. 
   День студента
      15.11.2018 р. Міжнародний День студента – це день, коли всі студенти світу відзначають своє головне свято. Разом із усіма навчальними закладами світу святкували і студенти СХМТ.  
    Студпрофкомом та студентським парламентом технікуму було проведено день студентського самоврядування – день, коли студенти виконували ролі керівництва та ролі викладачів. Студентів чекав приємний сюрприз. Викладачами стали студенти – старшокурсники. Не дивлячись на святковий настрій студентів, дублери провели заняття з максимальною відповідальністю.
     Під час свята студентів, було проведено цікавий квест з подарунками, гру «О, щасливчик», безпрограшну лотерею. Студенти дуже швидко розкуповували пиріжки, щоб отримати чарівний ґудзик, який може звільнити від будь-якого іспиту.
    На святковому концерті директор технікуму кандидат педагогічних наук (доктор філософії) Є. В. Жученко привітав студентів з їх святом. Відбулося нагородження кращих в номінаціях, вручення сертифікатів переможцям гри «О, щасливчик!». Студенти здивували яскравими номерами такими, як: запальні танці, вокал, акторська майстерність.
    День студента – свято, яке завжди асоціюється з молодістю, романтикою, різними веселощами. Тож не будемо забувати про це свято і будемо  святкувати разом!!!!!!!     
 Історія села Нагуєвичі та «Галицької Каліфорнії»
   13 листопада у Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі відбулась унікальна віртуальна екскурсія – знайомство із музейними експонатами архіву Івана Франка.
   Студенти технікуму побачили артефакти  з історії села Нагуєвичі та «Галицької Каліфорнії».
   Живу програму знайомства із музейними експонатами архіву Івана Франка провів директор державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», кандидат історичних наук Лазорак Богдан Орестович.
   Мова – одвічна основа народу, що дав їй життя
    «Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Ота жива схованка людського духу. Його багата скарбниця, в яку народ складає і своє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування».
                                                                                                                                                                                    Панас Мирний    У рамках проведення тижня циклової комісії загальноосвітньої підготовки викладачами української мови та літератури були проведені цікаві заходи, які сприяли поглибленню знань з усіх рівнів мови, збагаченню лексики, розширенню словникового запасу, підвищенню культури мовлення.
    Студент групи ЕК-18 Бондар Єгор підготував радіопрограму «Мова – одвічна основа народу, що дав їй життя».
    Токар Наталія Володимирівна творчо підійшла до проведення виховного заходу «Мова – це велична сила».
    У фойє технікуму було організовано демонстрацію відеофільму «Мово моя, невичерпна скарбниця, вічне нев’януче слово…».
    9 листопада студенти та члени колективу СХМТ долучилися до   написання радіодиктанту єдності.  
   ПрАТ НВО «Імпульс»
    Студенти технікуму на електромонтажній практиці 7 листопада знову зі своїм викладачем відвідали ПрАТ НВО «Імпульс». На цей раз група АКТ-16.    

  Вони побували на ділянках: слюсарно-механічному, електрохімічних і лакофарбових покриттів, монтажу і налаштування, а також на налагоджувальному полігоні і музеї.
 Провідні фахівці підприємства розповіли про продукцію, технологічні процеси, випробувальне обладнання, продемонстрували готову продукцію для атомної енергетики та залізниць.

Під час екскурсії студенти з великою зацікавленістю задавали питання та обговорювали побачене.
   Це нашої історії рядки

     Тема Української національної революції 1917 – 1920 рр. набуває особливої актуальності в наш час, коли український народ нарешті розбудовує власну державу. Сьогодні ми бачимо, що далеко не всі факти й події в житті того покоління, яке змагалося за самостійність своєї батьківщини, були нам відомі й зрозумілі та належно висвітлені. 
    У бібліотеці СХМТ СНУ ім.В.Даля працівниками бібліотеки була  представлена виставка-хроніка «Це нашої історії рядки:Українська революція 1917 р.-1921р.»

 День ООН

День ООН – це день народження Організації Об’єднаних Націй. Відзначається щорічно відповідно до рішення Генеральної Асамблеї ООН.

24 жовтня 1945 р., після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органа, офіційно створено Організацію Об’єднаних Націй. У 1971 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, у якій вона рекомендувала державам-членам відзначати цей день як державне свято. За словами Генерального секретаря, в будь-якому куточку світу ООН є живим втіленням надії.

ООН – універсальна міжнародна організація, діяльність якої спрямована на забезпечення міжнародних безпеки і миру; вона організовує співпрацю і підтримує розвиток приязних відносин між державами. Фундаментальними принципами організації є суверенна рівність держав, невтручання у їхні внутрішні справи, розв’язування суперечностей мирним шляхом, дотримання державами міжнародних зобов’язань, колективна участь членів організації в операціях ООН. Серед 51 держави-засновниці ООН була й Україна.

До Міжнародного дня ООН у бібліотеці технікуму були представлені книжкові виставки-привітання, серед студентської молоді проведені тематичні виховні години «Українці в сучасному світі НАТО».

  Практика на  ПрАТ СНВО «Імпульс»
  17 жовтня студенти гр. ЕК-17, які проходять електромонтажну практику, на чолі з керівником практики, викладачем Кармановим М.І. відвідали ПрАТ СНВО «Імпульс».Студенти побували на ділянках слюсарно-механічній, електрохімічних і лакофарбових покриттів, монтажу і налаштування, налагоджувальному полігоні, відділі випробувань і музеї підприємства.
    Провідні фахівці підприємства розповіли про технологічні процеси, випробувальне обладнання, призначення продукції, продемонстрували готову продукцію для підприємств атомної енергетики та залізниці.
    Так поєднується теоретична підготовка, набуття практичних навичок в майстерні технікуму з вивченням технологічних процесів реального виробництва.
    Виробничники висловили надію на майбутнє поповнення своїх рядів і побажали успіхів студентам в освоєнні програм підготовки в технікумі. Будемо сподіватися, що багато хто з наших студентів в майбутньому прийдуть працювати на підприємство.
  Урочисте свято з нагоди прийняття в студентське братство
  Урочисте свято з нагоди прийняття в студентське братство відбулося в СХМТ. Цей день завжди особливо хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
  Першокурсників благословив на успішне навчання директор технікуму, кандидат педагогічних наук, голова ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Луганської області Жученко Євген Володимирович. Побажав успіхів на шляху до здійснення мети, висловив впевненість у тому, що вступ до СХМТ – це граний старт у самостійне майбутнє, з якого починається нелегкий шлях пізнання світу й самореалізації, який є першим кроком у доросле життя.
   Першокурсники здивували усіх своїми талантами, такими як: гра на гітарі, яскравий вокал, запальні танці, акторська майстерність. Студенти подарували всім гарний настрій, яскраві враження і море позитива.
  Обласні змагання серед учнівської та студентської молоді Козацькі розваги
14 жовтня Команда СХМТ приймала участь у обласних змаганнях серед учнівської та студентської молоді Козацькі розваги присвячені
Дню захисника України
 та
 Дня українського козацтва

      Наша команда була нагороджена подякою за участь в змаганнях

  «Невидимий батальйон»

12 жовтня студенти гр. ІПЗ-17 та ЕТМ-17 відвідали показ документального фільму про участь українських жінок у війні «Невидимий батальйон».

Це шість історій жінок-військовослужбовиць, розказаних українськими режисерками І. Цілик, С. Ліщинською та А. Горловою. Героїні фільму різні за своїм життєвим досвідом, віком, військовими та цивільними професіями, проте їх всіх об’єднала війна. Їх історія створює панорамну картину становища жінки у Збройних Силах. Фільм покликаний актуалізувати дискусію щодо формування армії за професійним принципом. Фільм був показаний в різних куточках світу: Китаї, Італії, Канаді, США, а також у Раді Безпеки ООН.

Після показу глядачі мали можливість поспілкуватись з представницями команди фільму.

 

   «Історія нас на подвиг величний і праведний кличе»
    11 жовтня студенти гр. ІПЗ-17 під керівництвом викладача Дятлової З. В. підготували та провели в Музеї Бойової слави технікуму дискусійну годину «Історія нас на подвиг величний і праведний кличе» до Дня захисника України. До дискусії були запрошені студенти груп АКТ-17 та ХТ-17. Мета проведення заходу - формування у молодого покоління національної історичної пам’яті, почуття патріотизму, поваги та вдячності до ветеранів.
   Благодійний концерт «Даруй добро»
09 жовтня 2018 року в Сєвєродонецькому хіміко-механічному технікумі відбувся благодійний концерт
«Даруй добро» для підтримки збирання коштів на лікування Ляшова Данила.
 Юридичний діалог «Захисти себе»
    9 жовтня викладачі правознавства та бібліотекарі технікуму підготували для студентів груп ТР-17, ЕТМ-17, АТ-ГМБ-18 юридичний діалог «Захисти себе» в рамках проведення Школи правознавства.
   Забирко Т.М., бібліотекар Сєвєродонецької міської бібліотеки для юнацтва ім. Й. Б. Курлата, ознайомила студентів з основними положеннями «Загальної декларації прав людини» та провела відеовікторину. Переможці вікторини були відзначені призами. Гречишкина Н.О., головний спеціаліст ГТУЮ в Луганській області, показала пізнавальний фільм з прав людини. Школу правознавства супроводжувала книжкова виставка-презентація.
  Обласна виставка української народної ляльки
   Традиції поколінь знову стають актуальними і цікавими. Тому викладачі ЦК суспільних дисциплін технікуму активно пропагують народні традиції та приділяють велику увагу розвитку духовного та естетичного виховання підростаючого покоління.
   Останнім часом народна лялька стала дуже популярною і з кожним днем зростає кількість її шанувальників. 8 жовтня студенти гр. ІПЗ-17 разом з викладачем культурології Лебедєвою Н.Ю. завітали до Луганської обласної виставки української народної ляльки, щоб насолодитись красою народної ляльки та ознайомитись з історією та традиціями її виготовлення.
    Ляльки-мотанки - давні родинні обереги, уособлюють собою єднання сімейних зв’язків поколінь. В експозиції були представлені народні ляльки, які поділені на три групи: обережні, ігрові, обрядові. Керівник обласної народної майстерні «Золоте руно» Н. Стрєльцова, розповіла про історію виникнення, призначення та види народної ляльки: оберегові ляльки «Берегиня», «травиця», «куватка», «крупяничка», «желанниця», «дівка-баба», ляльки з кукурудзяного листя - талаша та ін.
   Студенти із задоволенням поринули у світ народних традицій та відчули зв’язок поколінь.
  Вікторина «Козацтво – творець нової форми української держави»
   8 жовтня викладач історії Огданська О.С. до Дня українського козацтва підготувала для гр. ОП-ФБС-17 цікаву вікторину «Козацтво – творець нової форми української держави». Дві команди (журі – викладач Дворнік О.С.) мали можливість продемонструвати знання з історії козацтва та перевірили, як добре вони знають життя, побут, звичаї та подвиги козаків. Відвага, мужність, хитрість, волелюбність і честь — якості, які завжди вирізняли козаків з-поміж інших армій світу. Тож пишаймося нашими славетними предками, берімо приклад та прославляймо рідну країну новими перемогами та добрими справами.
   Тематична виставка «Блокпост пам’яті»

4 жовтня, в рамках національно-патриотичного виховання, студенти гр. ОП-ФБС-17 разом з викладачем історії Огданської О.С. у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відвідали відкриття тематичної виставки «Блокпост пам’яті», під час якої було презентоване видання «Книга пам’яті», присвячене полеглим військовослужбовцям Збройних Сил України.

Книгу отримали родини загиблих, які проживають в Луганській області. Одночасно було представлено й електронний варіант книги, який, на жаль, поповнюється новими прізвищами. Першу частину книги презентували у 2016 р., другу – наприкінці минулого. Її повна назва «Книга пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули, захищаючи суверенітет, територіальну цілісність та недоторканність України (Книга ІІ: Запорізька область, Івано-Франківська область, м. Київ, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська області)».

 Серця віддаємо вчителю

Учителю! Пораднику і друже!

Ви вибрали дорогу непросту.
Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За Вашу працю вчительську святу!  

  Працівники бібліотеки СХМТ СНУ ім..В.Даля до дня вчителя підготували
виставку-привітання «Серця віддаємо вчителю», а студенти віддали серця своїм улюбленим викладачам.(фото)
Вітаємо зі святом Дня вчителя! Ви – світлі й талановиті люди. Ваша мудрість і знання – запорука успішного виховання студентів.  Добро, яким ви огортаєте серця учнів, повернеться до вас сторицею. Бажаємо зберігати оптимізм і надії, мати здоров’я і терпіння, достаток і щастя!
   Всіх, завдяки кому злітають в небо літаки, будуються міста, здійснюються відкриття і входять в життя нові технології, всіх, хто терпляче вів за руку і допомагав робити перші кроки до знань, вітаємо з чудовим святом — днем вчителя. Спасибі вам за розумне, добре, вічне. Всі квіти світу — до ваших ніг. Щастя вам і благополуччя, дорогі вчителі.
    Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас з Днем вчителя! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас – своїх учнів! Бажаємо міцного здоров’я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!


    Всеукраїнський День бібліотек
30 вересня,
Всеукраїнський День бібліотек

Вітаємо прекрасних бібліотекарів
нашого техніікуму
 з професійним святом
Днем бібліотекаря.

Прийміть щирі побажання міцного здоров‘я, невичерпної енергії і творчої наснаги.
Так тримати, шановні бібліотекарі!
    Служба охорони праці

З початку навчального року розпочала роботу зі студентами Служба охорони праці технікуму. Були проведені вступні інструктажі з охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. Особливу увагу виділили питанням «Правил внутрішнього розпорядку для студентів», проведені роз’яснювальні бесіди, надані наочні посібники кожній групі.

   День партизанської слави

  Народ живе, доки живе пам’ять про минуле, доки пам’ятають і уславлюють загиблих у боротьбі за свободу і незалежність України.

22 вересня, у День партизанської слави, з почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам, колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю 

називаємо народними месниками.

Студенти груп АКТ-16 та ІПЗ-18 під керівництвом класних керівників Мірошниченко А.А. та Огданської О.С. провели відкритий виховний захід до Дня партизанської слави, працівники бібліотеки представили фотовиставку: «Україна - земля героїчного народу». За допомогою інтерактивних засобів навчання (використання кадрів фільмів, науково-популярної літератури, спілкування зі свідками подій Великої Вітчизняної війни, читання віршів, вивчення та виконання пісень, плакатів) викладачі та бібліотекарі технікуму 20 вересня намагалися  розширити знання студентів про партизанський рух в Україні та рідному місті, героїв партизанського руху, відкарбувати в їхній пам'яті імена найвідоміших діячів партизанського руху,

Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять.

   З днем програміста!
 Ми щогодини стикаємося з плодами праці програміста. Дивимося ми телевізор, чи слухаємо радіо, чи розмовляємо по телефону - ми користуємося тим, що створив програміст. Мабуть, жодна професія не охоплює так широко сфери нашого життя.
 І хоча поки що це свято цілком і повністю віртуальне, плоди труда наших славних програмістів вельми і вельми реальні. Значення професії програміста у повсякденному житті важко недооцінити. Цей рід діяльності стає все більш масовим і, в той же час, символізує авангард сучасного суспільства.
  В читальній залі бібліотеки була представлена виставка-вітання програмістам та майбутнім програмістам. З нагоди професійного свята, повелителю мишок, клавіатур і планшетів! Нехай у твоїй віртуальній державі ніколи не буде незадоволених, бунтів і повстань, нехай програми та комп'ютерне "залізо" завжди слухаються тебе, і тоді ми, твої реальні користувачі, теж визнаємо тебе своїм королем!
   ДЕНЬ ЗНАНЬ в СХМТ
 ДЕНЬ ЗНАНЬ в СХМТ

 Днем Знань розпочався новий навчальний рік в СХМТ СНУ ім. В. Даля. На урочистому святі всіх присутніх щиро привітав директор технікуму, кандидат педагогічних наук, Голова ради директорів ВНЗ I-II рівня акредитації Жученко Євген Володимирович. Українські пісні та дивовижні танці подарували студентам –першокурсникам  студпрофком та студентський парламент СХМТ.

З новим 2018-2019 навчальним роком!
 

   1 вересня — не просто початок осені. Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а студентам – до своєї другої домівки – до техникуму.
   Усім, хто в цей День прийде до нашого закладу здобувати знання, бажаю  досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та адміністраціею, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим першокурсникам – ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!
   Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним,  несе добрий настрій у кожний навчальний заклад, кожну родину!
 Зі святом, дорогі друзі! Хай Вам щастить!

      З повагою,  директор технікуму  
         кандидат педагогічних наук
                 (доктор філософії)          
      ЖУЧЕНКО Євген Володимирович       
 

  Архів новин :   
січень-червень  2018

січень-червень  2017 вересень-грудень 2017   
січень-червень  2016 вересень-грудень 2016 
серпень-грудень 2015 січень-травень 2014 вересень-грудень 2013
лютий-червень 2015 грудень - березень 2013 липень- грудень 2012
 травень - червень 2013 50 років СХМТ листопад-грудень 2011
січень - червень 2012   серпень-жовтень 2011
                                                                
СЄЄРОДОНЕЦЬКИЙ ХІМІКО-МЕХАНІЧНИЙ ТЕХНІКУМ
 
   
ho - безкоштовний хостинг!