Ознайомитися з

обсягом державного замовлення 
на підготовку фахівців з вищою освітою у 2013 році

можно  скачавши  документ.

***

 9 травня 2013 року студенти та викладачі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля традиційно взяли участь у святковому мітингу до Дня Перемоги.

С Днём Победы! С Днём Победы! С Днём Победы!

С Днём Победы!

С Днём Победы! С Днём Победы! С Днём Победы! С Днём Победы!
 
   Свято Перемоги є одним з найбільших свят нашої держави.
 Саме цього дня ми вшановуємо пам'ять тих людей, хто віддав своє життя за долю всієї держави.


    24-26 квітня 2013 року на базі Смілянського промислово-економічного коледжу пройшов ІІІ етап всеукраїнської олімпіади з радіоелектроніки, у якому від Луганської області взяла участь команда СХМТ.

      Вітаємо наших студентів, Скірневського Павла та Шляхова Сергія, які посіли ІІІ місце у конкурсі технічної творчості.

         Висловлюємо подяку викладачам технікуму – Ганжі Світлані Анатоліївні та Козакову Віктору Петровичу – за високу якість підготовки команди і зайняте ІІІ місце в ІІІ Всеукраїнській олімпіаді.
* * *

  Безперечно, всі чули вислів, що вибір професії – це друге народження людини. Правильно вибрати майбутню професію – означає правильно вибрати свій життєвий шлях, а також бути успішним і щасливим.

     24 квітня студенти технікуму взяли участь у міському профорієнтаційному заході та допомагали школярам міста правильно обрати свій життєвий шлях, розповідали про свій улюблений технікум та відповідали на запитання майбутніх абітурієнтів.


 Вітаємо Татарченка Захара, студента Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, за зайняте ІІІ місце в обласній студентській олімпіаді з фізики серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Луганської області.

         Висловлюємо подяку викладачу фізики Голуб Г.Г. за високу якість підготовки студента до олімпіади.

       15 травня 2013 року студенти технікуму вшанували пам'ять воїнів-афганців та взяли участь у міських заходах, присвячених 25-ій річниці виводу радянських військ із Афганістану.

      23 квітня 2013 року збірна команда юнаків технікуму посіла ІІ місце у міській спартакіаді.

   Так тримати, хлопці!


  У квітні на сцені технікуму зустрічались команди КВК відділень на традиційному фестивалі «Гумор-2013».

Конкурсна програма складалась із 3-х завдань:

·        привітання;

·        розминка;

·        домашнє завдання.

Першими стала команда «Та ты шо?» (електромеханічного відділення), ІІ місце поділили між собою відділення комп’ютерної техніки та хіміко-економічне відділення.